ingilizce özel ders

4
1359

İngilizce özel ders almak istiyorum

İngilizce özel ders almak istiyorum diyenler neye dikkat etmelidir ?

Öğreticinin gerekli vasıflara sahip olup olmadığına : Bu yeterliklerin başında hem İngilizce hemde Türkçeyi çok iyi bilmesi gelmektedir.Her iki dil arasındaki farklılıkları benzerlikleri en ince detaylarıyla ayırt etmiş olması gerekir ki  öğrenenin kafasında hiçbir soru işareti bırakmasın.

ozel-dersDiğer bir nokta ise İngilizce öğretim tekniklerine sahip olması o ana kadar günceli yakından takip etmiş olması bir şarttır.Çünkü bilgiyi en kısa yoldan en anlaşılır şekilde sunmalıdır ,neticede ingilizce özel ders arayanlar iyi ücretler karşılığında bu hizmeti almaktadır ve vakit nakittir, ingilizce özel ders fiyatları 50 TL ile 100 TL(ingilizce öğretmenleri veriyorsa) arasında değiştiği göz önüne alındığında bu söylediklerimde ne kadar haklı olduğumu sizde kabul edeceksiniz eminim ki.Seanslar çok iyi şekilde planlanıp hazırlık önceden yapılmış olmalıdır , gerekli dokümanlar her daim el altında bulundurulmalıdır.

Şunu da hatırlatmakta fayda var , nasıl ki diş teknisyenine dişinizi çektirmeniz uygun değilse  bir öğretmende olması gereken vasıfları barındırmayan fakat o dil iyi bilen biride size çok faydalı olamaz.Türkiye’de  yetmiş iki milyon Türkçeyi gayet iyi biliyor fakat kaçımız bunu bir yabancıya özel ders olarak vermekte kendimizi hazır hissederiz ? ingilizce özel ders verilir diyen herkese güvenmeyin sorup soruşturun.

Bu sayfada yada tüm sitemizde özel ders ilanı vermek isteyenler yada özel ders almak isteyen  aşağıdaki mesaj kutusuna mesajlarını bırakabilir.

Ailenizin İngilizce Öğretmeni

4 YORUMLAR

  1. merhaba ingilizce özel ders almak istiyorumama uygun olmasını istiyorumsizde ücretlendirme durumu nedir teşekkürler

  2. üniversiteden ingilizce bilgisine sahibim.konuşma ve konuşulanı anlamakta zorlanıyorum..özel ders ücretleriniz nelerdir?

CEVAP VER