ingilizce şarkılar

2
4436

Şarkılarla İngilizce öğrenmeye var mısın?Haydi gelin o zaman beraber eğlenelim.

Umarım şarkıları beğenirsiniz.Birçok arkadaşımızdan indirebilir çocuk şarkıları isteği geliyor sizleri hiçbir zaman kırmadık ve araştırma içine girdik en çok beğenilen kırkbeş adet ingilizce çocuk şarkısını bir araya getirdik, indireceğiniz dosyanın içinde şarkıların adları ve kaç dakika sürdüklerini tek tek yazdım.Tek isteğimiz çocuklaeın ve gençlerin evrenselleşmiş bir dil olan ingilizceye olan ilgilerini artırmak.

*** ingilizce çocuk şarkıları indir ***

Geçen gün sitemize sürekli uğrayan bir dostumuz ilginç bir mesaj attı sizlerle onu paylaşmak istiyorum , 4. sınıfta okuyan küçük oğlu ingilizce öğretmenini sevmemiş aslında ingilizce öğretmeni olmadığı için din kültürü öğretmeni derse giriyormuş , adamcağızda elinden geleni yapıyormuş .Neyse gel zaman git zaman minik  oğlu Necdet babasının bu sitede gezdiğini görmüş yanına oturmuş , ingilizce şarkılar sayfası denk gelmiş , bir ii şarkı derken bütün ingilizce şarkılar dinlenmiş , şu anda en sevdiği ders bu mnik Necdet’in İngilizceymiş.Buradan şunu çıkartabiliriz çocuklara bilgiyi yada öğretilecek şeyi oyun ve benzeri şekilde eğlenceli ortamlar oluşturarak verirsek çocukta mutlu olur bizde mutlu oluruz.

2 YORUMLAR

  1. üçüncü sınıf öğrencilerine ingilizce öğretmeye başladım. sarkılarla kolayca ingilizce konuşmayı öğrenebilecekleri bir kitaba ve cd’lerine ihtiyacım var. flash ve duvar kartları ile desteklenmiş kitaba ihtiyacim var.

CEVAP VER