otobüs bileti

0
3041

Belki bir çoğunuz bilmiyorsunuzdur , site yöneticisi olarak son günlerde pek konu girişi yapamıyorum. Konu girişi yapmak derslerini burada anlatmak isteyen arkadaşlar varsa kapımızı onlara her zaman açık. ingilizceogreniyorum.org ile fazla ilgilenemememin sebebi sık seyahatlere çıkmaktır . Çoğu zaman yaşadığım şehir İstanbul’da bulunamıyorum .En sevdiğim gezi yerleri Antalya yöresi ve Muğla civarındaki Fethiye , Datça Dalaman ve  çevresi. Bu yolculuklarımın bir çoğunu eğer ki acelem yoksa otobüsle gerçekleştiriyorum.Aklıma gelmişken söylemekte fayda var www.otobusbileti.gen.tr sitesi açılmış ve online otobüs bileti satışı yapıyormuş da bizim haberimiz yokmuş . Daha önceden satış ofislerini tek tek gezmek zorunda kalırdım çünkü sadece sağ en önde gitmek istiyorum yolculuklarda.Yeri gelmişken bu İnternetten otobüs bilet alma sitesini size anlatayım . Saymadım ama belki yüz tane otobüs firması sisteme kayıtlıdır , yalan olmasın daha fazla da olabilir daha az da bu verdiğim sayı .Sistemin güzel bir tasarımı var belli ki üzerinde çok durulmuş ,yan tarafta ki koltuklara bakınca kendinizi Metro Turizm otobüsünün içinde gibi hissediyorsunuz .Çünkü metro otobüs firmasının da koltukları böyle mavi renkli oluyor . Otobüs bilet fiyatlarını ucuzdan pahalıya şeklinde sıralamanız mümkün , böylece benim gibi çok seyahat edenler yada geniş aileler biraz olsun tasarruf yapma imkanı elde edebilir . Sekiz kişiden oluşan bir ailenin İstanbul Artvin arası gittiğini farz edin , on lira daha ucuza otobüs bileti alma imkanı olsa seksen lira gibi bir fiyat farkı ortaya çıkacaktır  , dar gelirli orta direk aileler için inanılmaz bir fırsat olarak görüyorum bu siteye. Biraz incelediğim zaman internette de bu site hakkında araştırma yaptım gayet olumlu dönüşler aldım . Anladığım kadarıyla müşteri ilişkilerinde oldukça hassaslar ve kaliteli hizmet anlayışı onları bir adım öne çıkarıyor.

Süha Turizm Otobüs Bileti

Bu aylarda muhakkak süha turizm otobüs biletlerini kontrol edin çünkü en ucuz şu anda http://www.tikobilet.com/suha-turizm Süha Turizm otobüs bileti. Kayseri merkezi olarak kabul etmiştir Süha Turizm otobüs firması. Anadolunun ortasında, 1 ırmağın 2 ilavinde, 1 dağın eteğinde kurulmuş olan bu kent Kayseri tarihi geçmişi, kente yaşam sunan ırmağı, kentin  dibinde dikilmiş olan koca dağı, kültürü ve sevecenliği ile sizleri kucaklamak için beklemekte.

 

Ulusoy Otobüs Firması
Ulusoy Otobüs Firması

Otobüs Bileti Al

Sistemi kuran Muhammed Mastar adına genç bir mühendis , irtibata geçtim kendisiyle .Kibar bir insan olduğu açık , yirmi aydır bu siteyi kodlamakla uğraştığını anlattı . Otobüs bileti kampanyaları ve indirimler yakında birbiri ardına takip edece şeklinde bana anlatımlarda bulundu. Diğer sitelerden faklı olarak konular il ve ilçe tanıtımları yapılmış benim gibi gezme sevdalısı biri için harika , yola çıkmadan önce giriyorum biraz okuyorum bildiğim birçok yer varmış diyorum , mesela geçen ay İzmir’e gittim ordan İzmir Ankara otobüs bileti aldım , yazıları otobüste okurken hiç sıkılmadım.
Zor zamanlarda boş koltuk bulamadığınız günlerde otobüs bileti almak için www.otobusbileti.gen.tr sitesi var.Otobüs firmalarının fiyatları hakkında edinebileceğiniz bilgilerle en ucuz olanı bulabilirsiniz ve http://www.otobusbileti.gen.tr/otobus-bileti-al otobüs bileti al .

CEVAP VER